Етикетка призначена для маркування товару. Вона може містити кольорове зображення, інструкцію із застосування продукту, штрих-код, елементи захисту від підробки і т.п. Крім того, правильний вибір етикетки є одним з ефективних інструментів просування товару на ринку.

Етикетки самоклеючі - це етикетки, виготовлені з самоклеючих матеріалів. Самоклеючий матеріал являє собою своєрідний «бутерброд», що складається, як мінімум, з трьох окремих компонентів - основа, клей, поверхневий матеріал. Зверху знаходиться поверхневий матеріал - це може бути папір, плівка, фольга та ін. Другий шар - клей на акриловій або каучуковій основі, а третій - відокремлювана основа або підкладка (найчастіше - силіконізований папір, що захищає клейовий шар до моменту наклеювання матеріалу на поверхню).

Самоклеюча етикетка все частіше успішно замінює "сухі" етикетки, оскільки флексографічна технологія виробництва етикеток, друку самоклейок і виготовлення наклейок має незаперечні переваги: 

 - величезний асортимент лицьових матеріалів і клеїв;
 - широкий спектр поверхонь, на які можна помістити самоклеящуюся етикетку;
 - різноманітні можливості по обробці наклейок при виготовленні;
 - висока продуктивність при друці на самоклейках;
 - дешевизна етикетувального устаткування в порівнянні з аплікаторами "сухої" етикетки;
 - можливість швидкого переналагодження етикетирувальної лінії при переході на нові розміри і матеріали самоклеючих етикеток.

Етикетки на самоклеючому папері
Етикетка на самоклеючому напівглянсовому папері - це найпоширеніший і недорогий вид рулонної етикетки, від простих 1-2 фарбових до складних повнокольорових виконань.
Наклейки на папері знайшли широке застосування в харчовій, парфумерній, хімічній, фармацевтичній промисловості та багатьох інших галузях.

Етикетки на поліетилені і поліпропілені
Наклейки можуть бути виготовлені як на білій, так і на прозорій плівці, що дозволяє не ховати фактуру упаковки, а навпаки підкреслити колір вмісту, і зробити упаковку більш гармонійною. Етикетка на плівці дещо дорожча від паперової. Проте плівка володіє цілим рядом переваг. Продукція з такою етикеткою може використовуватися у вологих приміщеннях, вуличних умовах, при дії хімічних речовин, масел, підвищеної температури і т.д.

Етикетки на фользі
Етикетки на фользі (металізованому папері, металізованій плівці) роблять продукцію більш привабливою на тривалий час. Фольга може бути матова і глянсова, золота, срібна або кольорова.

Етикетки на пломбовому папері
Етикетки на пломбовому папері виконують додаткові функції контролю відкриття продукції. Виконуючи функції пломби, захисна етикетка (гарантійна наклейка) може застосовуватися для опечатування різних товарів (комп'ютерів, оргтехніки, лікарських препаратів та багато інших).

Етикетки на термопапері
Етикетки на термопапері більш стійкі до впливу вологи, низьких температур, механічних пошкоджень і витримують далекі перевезення та тривале складування. Зазвичай використовуються для маркування упаковки заморожених продуктів, таких як м'ясо, риба та ін.

Етикетки на голографічному папері
Голографічний папір використовується, щоб підкреслити ексклюзивність Вашої продукції. Яскрава, оригінальна  етикетка допоможе покупцеві виділити Ваш товар серед численних пропозицій ваших конкурентів. Добре виглядають голографічні етикетки з святковою (наприклад, новорічною) тематикою.

Флексографічний друк
Флексографія є різновидом високого друку, при якому використовуються гнучкі фотополімерні форми, від яких, власне, і пішла назва флексографії (англ. flexible - гнучкий), і низьков'язка фарба. Флексодрук дає високу якість відбитка етикетки і є більш економічним для друку етикетки великим тиражем.

Флексографічний друк дозволяє отримати краще співвідношення якості і вартості виробництва самоклеючих етикеток, порівняно з усіма іншими, відомими на сьогоднішній день, технологіями. Найбільш вигідний метод при друку етикетки великим тиражем.

Етикетки поставляються із заздалегідь нанесеним клейовим шаром, а різноманітність клеїв, які застосовуються, забезпечує добре прилипання не тільки на гладкій, але і на шорсткій поверхні, на упаковці неправильної форми, на забруднених і жирних поверхнях. Встановлене в друкарні "Колін-Л" устаткування дозволяє використовувати як водні, так і УФ-тверднучі фарби.  

Лакове покриття захистить етикетку від впливу вологи, жирів, кислот, розчинників, а також поліпшить зовнішній вигляд етикетки. Наявність спеціальної машини гарячого тиснення фольгою і конгрева дозволяє виготовити високоякісні етикетки на дорогі сорти вин, коньяків, горілки і косметику. "Колін-Л" має близько 2 000 готових висічок (ножі, штанці) різних форм і розмірів (прямокутні, круглі, овальні, трикутні, фігурні). У разі необхідності, ножі будь-якої складності і конфігурації можуть бути виготовлені відповідно до вимог замовника.

Термотрансферний друк
Головні переваги даного виду друку - оперативність і можливість виготовлення етикеток дуже малими тиражами (від 10 штук). Стікери можуть бути з матового або напівглянсового паперу або ж з ПЕ, кольори - чорний, червоний, зелений, синій, золотий, срібний. Можливе нанесення термотрансферного друку, що імітує тиснення золотом і сріблом, а також нанесення наскрізної і хаотичної нумерації. 

Компанія "Колін-Л" вдало використовує можливість суміщення різних видів друку, вдруковування змінної інформації на кольорову етикетку і т.д.