Голографічний друк етикеток - ефективний метод боротьби з несанкціонованим копіюванням

Чого тільки не придумали люди, щоб убезпечити свою продукцію від підробки, відкривань і тим самим захистити позитивний імідж компанії. Одним з таких методів є голографічний друк етикеток. Про нього і піде мова далі.
Почнемо з того, що розповімо про сам технологічний процес. Голограма - це надскладна мікроструктура, яка створює візуальний об'єм будь-якого зображення, її виготовлення займає кілька місяців і коштує досить пристойно. Але існує й інший вид голограми - дифракційні (пломбові) голограми, які використовують для малого захисту продукції і мають ціну значно нижчу. Цей вид захисної етикетки часто використовують в малих тиражах. Відрізняються такі голограми тим, що матеріал, з якого виготовляються наклейки, вже є готовий і має достатньо широку палітру ефектів самого фону голограми. Таким чином, даний вид голограм стає доступнішим.

Дифракційні голограми виконують функцію пломби, де при відриванні вже раніше наклеєної голограми, залишається певний малюнок, а сама наклейка руйнується, після чого неможливо повторно використовувати голограму.

Голографічний друк етикеток - це вид друку, який є одним із різновидів тиснення фольгою. Поліграфічна продукція у вигляді голографічного зображення, нанесеного на самоклеючу основу етикетки, і є ті самі голографічні наклейки. Вони, як і будь-які самоклеючі етикетки, мають кілька шарів:
- верхній - 2D або 3D зображення, нанесене на паперову липку основу;
-  нижній - захисний папір.
Візуально голографічні наклейки є звичайною райдужною голограмою, але мають деякі відмінності: не мають дрібних, складних деталей на своєму зображенні, тому їх виготовлення не таке дороге і трудомістке, як створення оригінальних голограм. Останнім часом голографічні етикетки стають все більш популярними, особливо широко їх застосовують для маркування продукції. Голографічні етикетки використовують для запобігання відкриванню або для захисту від підробок, вони гаворять про оригінальність продукції та цілісності упаковки.

ТОВ «Колін-Л» виробляє самоклеючу поліграфічну рекламну продукцію за доступними цінами відмінної якості, воно має багаторічний досвід роботи в цій сфері. Компанія "Колін-Л" пропонує виготовити голографічні етикетки зі «знімним» клейовим шаром, завдяки чому вдасться уникнути слідів на поверхні після відлипання. Досягти цього можна за допомогою використання якісних клеїв. Також фірма пропонує етикетки з тисненням фольгою золотого і срібного кольору. Вони однаково популярні, як і зображення-голограми.

Голографічний друк наклейок - ефективний метод боротьби з несанкціонованим копіюванням. Безпека продукції та позитивний імідж компанії з нею будуть досягнуті в кращому вигляді. Замовте оперативний голографічний друк етикеток в компанії "Колін-Л" - і переконаєтеся в цьому самі! Телефонуйте нам прямо зараз - професійне надання якісних послуг гарантовано!