Скотч з логотипом: переваги його використання

Дехто, мабуть, думає, що може бути елементарнішим, ніж наносити інформацію на пакувальні матеріали. Але це призвело до появи нового продукту, який моментально завоював популярність на ринку. Ще одне підтвердження виразу, що все геніальне - просто! Фірмовий скотч (скотч з логотипом, брендований скотч) є унікальним і дешевим рекламним носієм. Практично немає сьогодні жодного PR-менеджера або маркетолога, які б не замовляли для своєї компанії фірмовий скотч.

Важливою особливістю фірмового скотчу є захист вашої продукції від розкриття. Упакувавши короб клейкою стрічкою з унікальним малюнком, ви можете бути впевнені, що упаковку з вашою продукцією просто не ризикнуть розкрити. А якщо таке й станеться, це буде відразу ж виявлено, що дасть можливість вам оперативно зреагувати.

Практика заклеювання продукції звичайною клейкою стрічкою призводить до того, що упаковки розкривають на складах або в транспортних компаніях, а потім заклеюють звичайним прозорим або коричневим скотчем, відновлюючи таким чином цілісність упаковки.

Найголовніша перевага брендованого скотча - формування позитивного іміджу компанії, що використовує скотч з логотипом. Завдяки тому, що для друку береться скотч з більш високою клейкістю, він більш міцний на розрив порівняно зі звичайним пакувальним скотчем, та й за ціною він трохи дорожче звичайного прозорого.

Якщо ви дозволили собі фірмовий скотч з логотипом, якщо є можливість підтримати таким чином свій фірмовий стиль - це означає, що ваша компанія буде солідно виглядати на ринку серед конкурентів. Будь-який бізнес-тренер скаже вам, що при накопиченні дрібниць ми отримуємо конкурентну перевагу.

Дайте собі відповідь на питання, чим ви відрізняєтеся від конкурентів, які працюють в аналогічній сфері бізнесу на тій же території. Варто пам'ятати, що кожен нюанс додає вам балів в очах у потенційних клієнтів. І саме завдяки цим нюансам вибирають або вас, або ваших конкурентів.

Додати собі балів і стати лідером в цій боротьбі можна, замовивши фірмовий скотч в компанії «Колін-Л». Так ви зможете стати лідером і в упаковці свого товару також. Конкурентна перевага компанії «Колін-Л» - чесність зі своїми клієнтами. Натомість за оплату наших послуг ви отримаєте, по-перше, персонального менеджера, який проконсультує вас з питань оформлення замовлення на брендований скотч. По-друге, оперативність (термін готовності продукції - всього до 7 робочих днів). По-третє, вам можуть поставити ролики навіть нестандартних параметрів.

Телефонуйте і замовляйте брендстрічку за телефоном +38 (067) 23-11-532.