По так званому «одягу» сьогодні зустрічають не тільки людину. Беручи до рук будь-який товар, перше, що ми бачимо - це етикетка. І від того, наскільки професійно в ній будуть враховані всі моменти, залежатиме в більшій мірі наш вибір. Етикетка покликана розповісти про товар найголовніше. Саме тому її Величності етикетці відводиться така важлива роль у процесі просування товару. 

Нерівно приклеєна, пошкоджена етикетка не добавляє ентузіазму. Поки ви «перебиваєтесь» такими етикетками, ваші конкуренти обирають самоклеючі етикетки. Сьогодні самоклеючі етикетки – це етикетки, що використовуються для маркування товару, покликанні донести до споживача інформацію про продукт, виробника та мають спонукати клієнта купити товар. Як тільки ви розпочнете використовувати самоклеючі етикетки, ви одразу помітите результат. Адже переваги, якими володіють самоклеючі етикетки у порівнянні з «сухими» етикетками – очевидні.

Самоклеючі етикетки мають клейку основу, це дозволяє автоматизувати процес нанесення.

Як уже говорилося, при нанесенні клею на етикетку часто не минути перекосів, сповзання сухої етикетки по склу. А от за умови використання самоклеючих етикеток це все виключається.

Сам процес приклеювання самоклеючої етикетки набагато чистіший і технологічніший. Самоклеючі етикетки можна використовувати для широкого спектру поверхонь.

При переході на нові розміри і матеріал етикеток існує можливість швидкого переналагодження устаткування.

Величезний асортимент матеріалів, що клеються дозволяє підібрати необхідні для конкретних умов використання, зберігання і перевезення основу, вид клею, що наноситься вид фарби і т.д. Існують матеріали для зберігання при негативних температурах; клеї, стійкі до впливу води, основи, стійкі до впливу хімікатів і т.д.

Аплікатори для «сухої» етикетки коштують значно дорожче ніж купівля нового обладнання для самоклеючих етикеток.

Виробництво самоклеючих етикеток здійснюється із застосуванням  додаткових технологій і матеріалів, що дають цікаві спеціальні ефекти - наприклад, трафаретний друк, захисні технології (вкрай важливо для виробництва алкогольної продукції). Крім того, відмінні естетичні можливості дає використання різних видів плівки (особливо прозорою), що неможливо при використанні сухої етикетки.

Ви досі користуєтесь «сухими » етикетками? Тоді ми йдемо до ВАС. Ми, компанія "Колін-Л", здійснюємо виготовлення етикеток та рекламних наклейок.

З 2001 року ми пропонуємо самоклеючі етикетки високої якості та креативного дизайну. Сьогодні з нами співпрацює широка мережа клієнтів, що замовляють  самоклеючі етикетки, щораз переконуючись в їх ефективності та практичності.

Телефонуйте до нас просто зараз та замовляйте самоклеючі етикетки за доступними цінами в короткі терміни. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, що обговорюються індивідуально з кожним клієнтом. Працюємо по всій Україні, задовольняючи запити найвибагливіших клієнтів. І головне, результат Є! Ми знаємо усі тонкощі виготовлення самоклеючих етикеток, працюємо із різними технологіями, постійно впроваджуємо нові.

Детальну інформацію про нас дивіться тут - http://kolin-l.ub.ua/ua/!