Будь-яке успішне підприємство приділяє велику увагу рекламі свого товару. Безумовно, є безліч традиційних способів рекламувати продукцію, але є і деякі оригінальні рішення. Наприклад, застосування бренд-скотчу, який дозволяє поєднати функцію пакування товару з рекламною. Причому величезною перевагою цього прийому є економічність.

Бренд-скотч або скотч з логотипом фірми створюється на замовлення. Він виконує всі функції звичайного скотчу, тобто зберігає цілісність упаковки і її вмісту, а також сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду. Брендований скотч представляє собою пакувальну клейку стрічку, на яку нанесено зображення, тобто фірмова символіка підприємства. Виготовляється цей скотч із застосуванням якісного флексографічного друку на основу вже підготовленого скотчу.

Також бренд-скотч стане справжньою знахідкою для тих, хто хоче захистити свою продукцію від підробок. Адже виробникам підробок буде вкрай складно знайти оригінальний скотч з логотипом вашої компанії. А значить несанкціоноване порушення цілісності упаковки буде неможливим та імідж вашого підприємства не постраждає.

Скотч з логотипом можна наносити не тільки логотип компанії, а й іншу інформацію. Це може бути слоган, контактні дані або щось інше, що ви вважаєте за потрібне розмістити.

Застосування бренд-скотчу забезпечить чудову рекламну підтримку вашої компанії. Адже завдяки інформативності упаковки забезпечується просування продукції та її виробника. Крім того, купуючи товар, упакований за допомогою скотчу з логотипом, покупець буде впевнений в тому, що він купує оригінальну продукцію, а не підробку.

Переваги використання скотчу з логотипом:

- пасивна, але ефективна реклама вашої продукції;

- захист товару від підробок;

- підвищення іміджу компанії за рахунок привабливості упаковки;

- підвищення інформативності упаковки;

- використання бренд-скотчу дозволяє виділити певний товар в магазині і зробити його більш привабливим (бренд-скотч з написами "акції", "знижки").

Якщо ви переконалися в тому, що використання бренд- скотчу буде корисним для вашого бізнесу, вас напевно турбує питання: де замовити бренд-скотч? Якщо ви хочете бути впевнені в якості продукції, зверніться в компанію "Колін-Л". Сучасні технології виробництва, гнучка цінова політика, індивідуальний підхід до кожного клієнта - ось ті чинники, які роблять підприємство кращим у своїй сфері. Більше 13 років команда професіоналів компанії "Колін-Л" трудиться над виготовленням етикеток, рекламних наклейок та бренд-скотчу. За довгі роки роботи компанія завоювала репутацію надійного і стабільного підприємства, яке виробляє продукцію чудової якості. Тут завжди раді новим клієнтам і готові запропонувати їм кращі умови співпраці. Переконатися в цьому ви можете вже зараз, зв'язавшись з представниками компанії за контактними телефонами.